Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

Zgłoś swoją firmę na Targi Nowych Technologii w Arenie

opis foto
Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Nowych Technologii. Jesteś z branży: budowlanej, odnawialnych źródeł energii, ekologii czy elektro-mobilności? Prowadzisz swoją firmę w województwie łódzkim? Reprezentujesz micro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo? Oferta Twojej firmy oparta jest na szeroko rozumianych nowoczesnych technologiach? Zapraszamy!

Udział w targach jest bezpłatny - w ramach pomocy de minimis. Zapewniamy: oferujemy w pełni wyposażoną powierzchnię wystawienniczą -boks o pow. 12 m2 z dostępem do prądu, internetu, stolik oraz krzesła.

TARGI NOWYCH TECHNOLOGII to doskonałe miejsce na poznanie nowych klientów i ich oczekiwań, uzyskanie natychmiastowych opinii o produktach firmy, znalezienie lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów oraz prezentację swoich produktów.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami znajduje się poniżej oraz www.tomaszow-maz.pl

Zgłoszenia można dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Wydział Rozwoju i Inwestycji, ul. POW 10/16, Budynek C, I piętro, pokój nr 8 lub 10 (wejście od ul Mościckiego) oraz wysłać pod adres: training@sunmore.pl

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE