Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

2018-03-13

„Popołudnie z biznesem” - cykl spotkań dla przedsiębiorców

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm.

Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników. Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego : p. Artura Partyki - dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Spotkania odbędą się w 22 powiatach województwa łódzkiego w okresie od 16 marca do 27 kwietnia 2018 r. W powiecie tomaszowskim spotkanie zostanie zorganizowane 20 kwietnia 2018 r. w Hotelu Mościcki Resort & Conference ul. Nadpiliczna 2, 97-215 Spała.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres rejestracja@larr.lodz.pl. W tytule należy wpisać datę spotkania.

Program spotkań

• 14.30 - 15.00 Kawa powitalna/networking.
• 15.00 - 15.10 Powitanie gości – Marszałek Województwa Łódzkiego.
• 15.10 - 15.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.
• 15.30 – 16.00 Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej !!!” Artur Partyka.
• 16.00 – 16.40 Panel dyskusyjny.
• 16.40 – 17.30 networking + porady eksperckie.

Szczegółowe informacje: www.lodzkie.pl

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE