Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

2018-09-17

Bezpłatne wyjazdy na targi zagraniczne dla MŚP

opis foto
Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz starosta Mirosław Kukliński zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu tomaszowskiego (branża budowlana) do udziału w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym.

Gdzie zaplanowano wyjazdy targowe?

Proponowane kierunki gospodarczych wydarzeń zagranicznych dotyczą udziału: • w Międzynarodowych Targach SAIE BOLOGNA Włochy, Bologna – I wyjazd (16-20 października 2018 r.), • w Międzynarodowych Targach CONSTRUTEC 2018, Hiszpania, Madryt – II wyjazd (12-17 listopada 2018 r.). Tomaszowscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych na poziomie międzynarodowym oraz zdobycia nowych umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych.

Jak zgłosić do udziału MŚP?

Prosimy o zgłaszanie się firm reprezentujących jedną z kluczowych dziedzin biznesowych dla rozwoju województwa oraz miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu, jaką jest branża ogólnobudowlana, a także pozostałych branż do których skierowana jest oferta proponowanych targów. W ramach uczestnictwa Organizator zapewnia: przelot w obydwie strony, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, tłumacza, udział w targach, obsługę spotkań biznesowych. Szczegółowe informacje o organizacji wyjazdów znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa przedstawicieli sektora MŚP z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego w wyjazdach na targi zagraniczne o charakterze międzynarodowym. Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz dokumentami stanowiącymi załączniki do regulaminu. Wypełnione dokumenty należy przesłać w formie skanu na adres e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby do siedziby Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10 do 21 września 2018 r. do godziny 15.00. Szczegółowych informacji na ten temat udzielają pracownicy Lokalnego Punktu Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10, tel. 44 724 23 11 w. 257, e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl).

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE