Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

2018-10-25

I Forum wsparcia polskiego biznesu za granicą

opis foto
25 października 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się PAIH EXPO – pierwsze Forum wsparcia polskiego biznesu za granicą. Wydarzenie skierowane jest do polskich małych i średnich firm, które planują działać lub już działają za granicą.

Cel wydarzenia

Nadrzędnym celem PAIH EXPO, łączącego funkcje wystawiennicze i edukacyjne, będzie przekazanie jak najpełniejszego obrazu oferty publicznej (zwłaszcza Zagranicznych Biur Handlowych Agencji), kierowanej do polskich firm w zakresie wsparcia ich aktywności biznesowej i implementacji projektów na rynkach zagranicznych, w szczególności - pozaeuropejskich. Potrzebą młodej gospodarki jest dogłębna i wielowymiarowa edukacja przedsiębiorstw w temacie bezpiecznej ekspansji zagranicznej, jak również zaszczepienie praktycznej wiedzy o sposobach działania w zróżnicowanych kulturowo regionach świata.

Zakres merytoryczny wydarzenia skoncentrowany będzie wokół następujących zagadnień:

  • informacja o rynku i branżach priorytetowych
  • nawiązywanie relacji biznesowych
  • identyfikacja potencjalnych partnerów
  • identyfikacja barier wejścia
  • kultura biznesowa
  • dostępne instrumenty wsparcia

POBIERZ PROGRAM WYDARZENIA

Rekrutacja

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Rejestracji należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza elektronicznego (PRZEJDŹ DO REJESTRACJI). Zgłoszenia będą także przyjmowane w dniu Forum.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE