Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

opis foto
Interesujesz się modą? Pracujesz w branży włókienniczej? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? Chciałbyś tworzyć odzież turystyczną lub sportowy design i jesteś zakręcony na punkcie nowych technologii? A może chcesz po prostu ciekawie spędzić czas? To wydarzenie jest dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na TARGI NOWYCH TECHNOLOGII, które odbędą się 23-24 września 2022 r. w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek!

To wydarzenie dla wszystkich, którzy interesują się modą sportową, projektowaniem odzieży, wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w sporcie i turystyce oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii w urządzeniach włókienniczych.

Targi podzielone zostaną na strefy: wystawienniczą, warsztatową i aktywności. Uczestnicy targów będą mieli możliwość odwiedzenia stoisk firm, które przez dwa dni zaprezentują swoje produkty z branży odzieżowej, modę sportową oraz design w ubraniach sportowych, jak również zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych urządzeń w sporcie, turystyce oraz włókiennictwie. Pierwszy dzień zostanie ukierunkowany na spotkania biznesowe oraz organizację szeregu ciekawych otwartych wykładów szkoleniowych. Wykłady przybliżą tematykę nowych technologii i ukażą wszystkim odbiorcom zmiany, które dokonują się w materiałoznawstwie w ostatnich latach, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów wykorzystywanych w projektowaniu odzieży sportowej. Omówiona zostanie również sytuacja gospodarcza w poszczególnych niszach specjalizacyjnych województwa łódzkiego przez pryzmat istniejących problemów i szans rozwojowych. A dla miłośników muzyki odbędzie się popołudniowy koncert Dave BO z zespołem. W drugim dniu targów organizatorzy zaplanowali szereg działań skierowanych do wszystkich odwiedzających. Zachęcamy do obejrzenia profesjonalnego pokazu mody sportowej, czy meczów piłki siatkowej. Zapraszamy do udziału w otwartym treningu ze znanym trenerem personalnym – Qczajem.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Wszelkie informacje na temat targów udostępniane będą na bieżąco. Sprawdzaj na www.tomaszow-maz.plwww.aktywnigospodarczo.plhttps://www.textilesexpo.pl/

Na Targi Nowych Technologii w Arenie Lodowej zaprasza Marcin Witko - prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Waldemar Buda - minister rozwoju i technologii, Tobiasz Bocheński - wojewoda łódzki oraz Grzegorz Schreiber - marszałek województwa łódzkiego.

Partnerami merytorycznymi są: Sieć Badawcza Łukasiewicz–Łódzki Instytut Technologiczny oraz Stowarzyszenie Włókienników Polskich w Łodzi.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. „AKTYWNI GOSPODARCZO – kompleksowa promocja potencjału gospodarczego miasta Tomaszowa Mazowieckiego” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE