Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego

AKTUALNOŚCI

Rekrutacja dla tomaszowskich przedsiębiorstw z branży odzieżowej na Targi THE ONE MILANO 2023 we Włoszech

opis foto

Prezydent Marcin Witko zaprasza przedsiębiorców MŚP z terenu Tomaszowa Mazowieckiego do zgłaszania uczestnictwa w Międzynarodowych targach odzieży wierzchniej i Haute-à-porter THE ONE MILANO 2023. Przed nami kolejne działanie w ramach projektu pn. „AKTYWNI GOSPODARCZO – kompleksowa promocja potencjału gospodarczego miasta Tomaszowa Mazowieckiego”. Tym razem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w targach zagranicznych.

Gdzie odbywają się targi?

Międzynarodowe targi odzieży wierzchniej i Haute-à-porter THE ONE 2023 odbędą się w lutym br. w 2023 we Włoszech w gminie Rho w prowincji Mediolan. Tomaszowscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów handlowych na poziomie międzynarodowym oraz zdobycia nowych umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych. THE ONE MILANO od lat są obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to jedno z największych wydarzeń o tematyce odzieżowej, jakie corocznie odbywa się we Włoszech.

Jak zgłosić do udziału MŚP?

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIA (załącznik nr 1) i przesłanie w formie skanu na adres e-mail: Lpig@tomaszow-maz.pl bądź dostarczenie osobiście do siedziby Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10 do 16 stycznia 2023 r. do godziny 15.00.

Szczegółowe informacje o organizacji wyjazdu znajdują się w Regulaminie uczestnictwa przedstawicieli sektora MŚP z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego w Międzynarodowych targach odzieży wierzchniej i Haute-à-porter THE ONE MILANO 2023 (załącznik nr 2).

Szczegółowych informacji na ten temat udzielają pracownicy Lokalnego Punktu Informacji Gospodarczej w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. P.O.W. 10/16, budynek C, I piętro, pokój nr 10, tel. 44 724 23 11 w. 557, e-mail: Lpig@tomaszow-maz.pl).

Uczestnictwo w targach możliwe jest dzięki realizacji projektu pn. „AKTYWNI GOSPODARCZO – kompleksowa promocja potencjału gospodarczego miasta Tomaszowa Mazowieckiego” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych – załącznik nr 3.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE